AKCESORIA ZIMOWE

Śpiworki do wózków

Śpiworki do wózków pozwalają na codziennie spacery na świeżym powietrzu nawet podczas niesprzyjającej pogody. Ciepłe, wygodne i wodoodporne śpiworki do gondoli i spacerówki, które dostępne są w ofercie sklepu Makaszka, pozwalają na komfortowe spacery w wózku z dziećmi w wieku od 0 do 36 miesięcy. Śpiworki do wózków dla starszych dzieci (do 110 cm wzrostu) zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić komfortowe użytkowanie – odpinana dolna część pozwala na wystawienie nóżek maluszka, co ochroni tkaninę przed zabrudzeniem. Śpiworki zimowe do wózka można także z powodzeniem używać podczas przejażdżek sankami. W odróżnieniu od kocyków dla niemowlaków śpiworki zapinane są na suwaki, po których zapięciu delikatnie otulają ciało dziecka i przynoszą wyjątkową osłonę przed zimnem lub opadami deszczu i śniegu. Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy ofertę śpiworka do gondoli, wykonanego z włochatej tkaniny alpaki. Ten rodzaj śpiworków ochrania także buzię dziecka – nie trzeba zakładać mu czapki, ponieważ ściągacz wszyty w kapturek pozwala na dokładnie zabezpieczenie przed zimnem.

Jakie akcesoria dobrać do śpiworka do wózka?

Decydując się na zakup ręcznie szytych śpiworków do wózków dla dzieci, warto także pamiętać o komforcie rodziców pchających wózek. W naszej ofercie dostępne są ciepłe, wodoodporne mufki do drążka wózka oraz rękawice zapinane na magnes, które zapewniają rodzicom ochronę przed zimnem, deszczem lub śniegiem. Rękawice i mufki można kolorystycznie dopasować do śpiworka do wózka, dzięki czemu stworzony zostanie stylowy, modny komplet na jesienne i zimowe spacery! Takie akcesoria z pewnością ucieszą młodych rodziców i będą przez nich chętnie używane.

Śpiworek Premium 0-18 miesięcy

Cieplutki, wygodny i wodoodporny śpiworek Premium do gondoli, fotelika samochodowego, spacerówki, czy też na sanki. Śpiworek Premium jest idealny od pierwszych dni życia, ma 85cm długości. Zapinany na dwa najwyższej jakości suwaki, dzięki czemu można odpiąć dolną cześć śpiworka w celu termoregulacji, czy też aby wystawić nóżki maluszka w brudnych bucikach, można też zdjąć zupełnie wierzchnią część śpiworka.

Śpiworek Premium 12-36 miesięcy

Cieplutki, wygodny i całkowicie wodoodporny śpiworek Premium do spacerówki i na sanki. Śpiworek Premium jest dedykowany Maluszkom od 12 miesiąca aż do 3 lat, ma 110cm długości. Zapinany na dwa najwyższej jakości suwaki, dzięki czemu można odpiąć dolną cześć śpiworka w celu termoregulacji, czy też aby wystawić nóżki maluszka w brudnych bucikach, można też zdjąć zupełnie wierzchnią część śpiworka. W dolnej części w środek śpiworka wszyta jest wodoodporna tkanina zabezpieczająca go przed ewentualnymi zabrudzeniami od bucików.

Śpiworek Alpaka 0-12 miesięcy

Cieplutki, wygodny i niesamowicie miękki śpiworek Alpaka do gondoli, fotelika samochodowego, czy spacerówki. Śpiworek Alpaka jest idealny od pierwszych dni życia, ma 85cm długości. Zapinany jest na długi suwak, dzięki czemu można odpiąć większość śpiworka żeby wygodnie włożyć do niego maluszka. Śpiworek otula buźkę niemowlęcia i daje maksymalne poczucie komfortu, nie musisz ubierać swojemu maleństwu kurteczki, ani ciepłej czapeczki, ponieważ dzięki dodatkowemu ściągaczowi zabezpieczysz również główkę i rączki przed zimnem i wiatrem.

Mufka

Cieplutka i wodoodporna Mufka Premium do drążka wózka. W czasie wietrznych jesienno-zimowych spacerów bardzo marzną dłonie, a zwykłe rękawiczki często przemakają. Możesz teraz czerpać przyjemność ze spaceru razem z maluszkiem nawet jesienią, czy zimą, a wózek będzie wyglądał stylowo i wyjątkowo.

Rękawice do wózka

Cieplutkie i wodoodporne Rękawice Velvet zapinane na dyskretny magnes do drążka wózka. W czasie wietrznych jesienno-zimowych spacerów bardzo marzną dłonie, a zwykłe rękawiczki często przemakają. Możesz teraz czerpać przyjemność ze spaceru razem z maluszkiem nawet jesienią, czy zimą, a wózek będzie wyglądał stylowo i wyjątkowo.

Kocyk do fotelika

Doskonały do fotelika samochodowego 0-13 i 9-18kg, do leżaczka, bujaczka, do gondoli i łóżeczka. Idealny na wyjście ze szpitala po narodzeniu maluszka. Możesz otulić i zabezpieczyć przed chłodem maluszka podczas niesienia fotelika do samochodu i podczas jazdy, a kiedy wrócisz do domu ze śpiącym niemowlęciem nie musisz budzić go żeby zdjąć ciepłe ubranko, tylko odkrywasz boki otulacza i odpinasz kapturek.