Blog

Torby do wózka. Przegląd trendów

15.04.2023

Wychodząc na spacer z maluszkiem, musimy zabrać ze sobą wiele potrzebnych akcesoriów takich jak butelka z wodą, coś do jedzenia, pieluszki, krem z filtrem czy ubranka na zmianę. Oprócz tego trzeba gdzieś schować portfel, telefon i klucze. Wszystkie te rzeczy możemy spakować do torby do wózka. Obecnie możemy wybierać spośród wielu modeli tego typu produktów. …

Torby do wózka. Przegląd trendów Read More »

Czytaj więcej...

Czy warto mieć śpiworek w spacerówce również latem?

28.03.2023

Śpiworki dla dzieci są szczególnie polecane podczas chłodnych miesięcy w roku — późną jesienią, zimą oraz wczesną wiosną. Skutecznie ogrzewają maluszka, zapewniając mu komfort cieplny i chroniąc przed deszczem, śniegiem, a także wiatrem. Czy jednak warto mieć go przy sobie też latem? Jak zadbać o komfort pociechy w czasie spacerów?

Czytaj więcej...

Prezent dla świeżo upieczonej mamy

20.03.2023

Okres ciąży oraz samo przyjście na świat maluszka to niezwykle emocjonujący czas dla jego mamy. Warto pomyśleć o niej tuż po tych wydarzeniach i ucieszyć ją estetycznym i praktycznym prezentem odpowiadającym na jej potrzeby. Co może się jej spodobać? Na jakiej kategorii produktów się skupić? Podpowiadamy, jak znaleźć idealny upominek dla młodej mamy!

Czytaj więcej...

Jaki śpiworek do wózka będzie odpowiedni na sezon zimowy?

14.02.2023

Choć sezon zimowy kojarzy się przede wszystkim z niskimi temperaturami, nie warto wtedy rezygnować ze spacerów z dzieckiem. Są one bowiem ważne dla jego prawidłowego rozwoju. Musimy jedynie pamiętać, aby właściwie zadbać o komfort cieplny maluszka. Pomogą w tym funkcjonalne śpiworki, które możemy umieścić w wózku. Jaki model wybrać, aby zagwarantować dziecku wygodę?

Czytaj więcej...