Bez kategorii

Czym okrywać dziecko w foteliku samochodowym?

Makaszka Kocyk Do Fotelika 20

Dziecko, podróżujące w foteliku samochodowym powinno mieć zapewnione nie tylko maksymalne poczucie bezpieczeństwa, lecz również komfort. Aby poczuło się dobrze, wygodnie i bezpiecznie, warto je okryć. Może posłużyć do tego zwykły kocyk, śpiwór, becik, wierzchnia część garderoby lub? specjalny koc do fotelika. Sprawdź, dlaczego warto wybrać ten ostatni.

Z czego wykonane są specjalne kocyki do fotelików samochodowych?

Wybierając kocyk do fotelika, trzeba zachować dużą rozwagę i zwracać przede wszystkim uwagę na tkaninę, z którego został wyprodukowany. Zbyt gruby koc w trakcie upalnego lata, kiedy auto jest dodatkowo nagrzane, może spowodować przegrzanie maluszka. Z drugiej strony kocyk nie powinien być zbyt cienki ? temperatura bowiem wyraźnie się schłodzi, gdy włączymy klimatyzację. Będzie także niższa zimą. Kocyk do fotelika samochodowego musi być ponadto wykonany z oddychającej, przewiewnej tkaniny, aby nie doprowadzić do powstania zaparzeń.

Wszystkie powyższe wymagania spełniają oferowane przez nas kocyki. Do ich produkcji zastosowaliśmy bowiem najwyższej jakości, niespierającą się i niemechacącą bawełnę. Tkanina nie traci swoich właściwości nawet po wielokrotnym praniu. Wierzchnia strona oferowanych przez nas kocyków wykonana została z mięciutkiego, elegancko pikowanego materiały typu Velvet. Kocyk wypełniony jest w środku antyalergiczną, lekką, silikonową włókniną, gwarantującą ciepło. Włóknina jest materiałem oddychającym, niezmieniającym swojej struktury podczas prania i użytkowania. Została wszyta do tkanin zewnętrznych, co sprawia, że nie przemieszcza się podczas użytkowania i podczas prania.

Jakie są pozostałe zalety kocyków Makaszka?

Oferowane przez nas kocyki do fotelików samochodowych są produktami niezwykle uniwersalnymi, gdyż idealnie nadają się także do leżaczka, bujaczka, gondoli oraz łóżeczka. W foteliku kocyk szczelnie otuli twoją pociechę i zabezpieczy przed chłodem maluszka już w trakcie niesienia fotelika do samochodu. Otulacz bardzo łatwo jest zdjąć, nie budząc śpiącego dziecka: wystarczy odkryć boki otulacza i odpiąć kapturek. Nasz kocyk do fotelika został bowiem wyposażony w otwory na trzy i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Kocyk Makaszka jest ponadto zapinany na szeroki rzep z dużym obszarem regulacji. Zadbaliśmy również o ochronę wrażliwej główki niemowlaka, wyposażając kocyk w jego górnej części w zapinany kapturek, otulający i chroniący główkę dziecka. Otulacz jest miły w dotyku, a jednocześnie niezwykle wytrzymały. Każda pojedyncza sztuka jest wyjątkowa, ze względu na ręczne szycie, staranność wykończenia, dbałość o detale oraz stosowaną innowacyjną technologię podwójnego splotu cienkich poliestrowych nitek. Kocyk przeznaczony jest dla dzieci do dziewiątego miesiąca życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *