Bez kategorii

Czym powinien charakteryzować się dobry kocyk do łóżeczka?

Makaszka Kocyk Velvet 105

Komfort cieplny dziecka w czasie snu to podstawa jego dobrego samopoczucia. Aby zagwarantować maluszkowi wygodę, warto zaopatrzyć się w odpowiedni kocyk do łóżeczka. Sprawdź, czym powinien się charakteryzować.

Kocyk do łóżeczka musi być uszyty z odpowiedniego materiału

Wybierając kocyk do łóżeczka zwróć uwagę na materiał, z którego został wyprodukowany. Zbyt gruby może spowodować przegrzanie maluszka, zbyt cienki może doprowadzić do jego wychłodzenia i w konsekwencji przeziębienia. Ponadto kocyk do łóżeczka musi być wykonany z oddychającej, przewiewnej tkaniny, aby nie doprowadzić do powstania zaparzeń.

Dlatego najlepszym materiałem na dziecięcy kocyk będzie najwyższej jakości, niespierająca się i niemechacąca bawełna, która nie traci swoich właściwości nawet po wielokrotnym praniu, z której zostały wykonane oferowane przez nas kocyki. Co więcej, wierzchnia strona naszych kocyków wyprodukowana została z mięciutkiego, pikowanego materiały typu Velvet, a ich wnętrze wypełniliśmy antyalergiczną, lekką, silikonową włókniną, gwarantującą ciepło, która jest materiałem oddychającym.

Dobry kocyk powinien być uniwersalny i funkcjonalny

Dobry kocyk do łóżeczka powinien być również uniwersalny. Dziecko bowiem powinno mieć zagwarantowany komfort również w leżaczku, bujaczu, gondoli czy w foteliku samochodowym. Szczelnie otuli twoją pociechę i zabezpieczy ją przed chłodem już w trakcie niesienia fotelika do samochodu. Nasze otulacze są również niezwykle funkcjonalne: bardzo łatwo jest je zdjąć, nie budząc śpiącego dziecka: wystarczy odkryć boki otulacza i odpiąć kapturek.

Wyposażone w otwory na trzy i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz zapinany na szeroki rzep z dużym obszarem regulacji zadbają o bezpieczeństwo twojej pociechy. Koce Makaszka ochronią wrażliwą główkę niemowlaka, dzięki zapinanemu kapturkowi. Otulacz jest miły w dotyku, a jednocześnie niezwykle wytrzymały.

Wybieraj oryginale produkty

Poszukując kocyka dla dziecka staraj się wybierać tylko oryginale produkty, wyróżniające się na tle innych wzornictwem i ciekawym, oryginalnym designem. Każdy pojedynczy oferowany przez nas kocyk jest wyjątkowy, ze względu na ręczne szycie, staranność wykończenia, dbałość o detale oraz stosowaną innowacyjną technologię podwójnego splotu cienkich, poliestrowych nitek. Dzięki swojej uniwersalności, wytrzymałości na pranie, odporności na uszkodzenia, a także pozostałym, wyjątkowym właściwościom, naszych kocyków możesz używać w różnych konfiguracjach aż do dziewiątego miesiąca życia twojego dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *