Bez kategorii

Letnie ubranka dla dzieci. Moda na sezon 2020

Makaszka Ubranko Male 04 E1643380990332

Moda dziecięca, podobnie jak moda dla dorosłych, rządzi się swoimi prawami. Sprawdź, jakie trendy i materiały będą obowiązywać w najbliższym letnim sezonie!

Z jakich materiałów produkuje się ubrania dla dzieci?

Letnie ubranka dla dzieci to elementy garderoby, produkowane przede wszystkim z:

bawełny,
lnu,
wiskozy bambusowej.

Z wytrzymałej, a zarazem elastycznej i antyalergicznej bawełny produkuje się najczęściej koszulki, dresy i spódniczki. Materiał ten sprawia, że dzieci w letnich ubrankach czują się swobodnie i lekko. Kolejną tkaniną dobrze sprawdzającą się w charakterze materiału na dziecięce ubranka jest przewiewny i niepowodujący podrażnień len. Dodatkowo materiał nie elektryzuje się i jest bardzo wytrzymały.

Równie dobrą tkaniną na dziecięce ubranka będzie wiskoza bambusowa. W naszej ofercie znajdą Państwo bambusową chustkę, doskonale chroniącą główkę malucha przed wiatrem i słońcem. Wiskoza bambusowa jest tkaniną antybakteryjną, antyalergiczną i antygrzybiczną, absorbującą wodę oraz pochłaniającą nieprzyjemne zapachy. Dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym podczas upałów utrzymuje temperaturę niższą o dwa stopnie od temperatury otoczenia. Nadruk na czapce nie zmieni kolorów nawet na skutek intensywnego prania.

Jakie trendy będą obowiązywały w letniej modzie dziecięcej w sezonie 2020?

W sezonie letnim 2020 w modzie dziecięcej obowiązywać będą ciepłe kolory, takie jak niebieski, czerwony, beżowy czy żółty. Trendy będą także różnego rodzaju wzory, na przykład marynistyczne lub zaczerpnięte z bajek ? takie wzory znajdą Państwo na oferowanych przez nas czapeczkach bambusowych. Ważne, aby nadruki były delikatne i subtelne.

Kolejnym trendem, obowiązującym w modzie dziecięcej w nadchodzącym sezonie, będzie kontrastowanie czerwieni czy granatu z bielą. W modzie jest mieszanie wzorów, figur i elementów, a także stylów. Królować będą jednocześnie także jednolite, czerwone, zielone lub niebieskie spodenki, do których bez problemu dopasować można oferowane przez nas czepeczki. Bluzy z kapturem, kolorowe koszulki z bohaterami ulubionych bajek oraz tiulowe spódniczki powinny znaleźć się w każdej szafie młodego pasjonata mody!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *