Bez kategorii

Mufka jako ochrona rąk rodzica

Makaszka Mufka 60 E1643380620447

Zimowe oraz jesienne spacery wzmocnią odporność twojego maluszka i zmniejszą ryzyko infekcji. Aby jednak rodzic czuł się komfortowo podczas przechadzek niezbędne będzie akcesorium do wózka w postaci mufki. Dzięki niej twoje ręce nie przemarzną i będziesz mogła w pełni cieszyć się zimowymi spacerami. Sprawdź, czym charakteryzują się nasze mufki.

Z jaki materiałów produkowane są mufki do wózków?

Oferowane przez nas stylowe mufki do wózków produkowane są z poliamidu oraz bardzo miękkiego materiału typu Velvet, elegancko przepikowanego w oryginalny wzór. Materiał ten jest delikatny i miły w dotyku, a zarazem niezwykle wytrzymały, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii podwójnego splotu cienkich, poliestrowych nitek. Ponadto mufki wypełnione są antyalergiczną, oddychającą włókniną silikonową, wszytą do tkanin zewnętrznych. Włóknina nie przemieszcza się podczas użytkowania, a także nie niszczy się w praniu. Poliamid to z kolei niezwykle mocna, wytrzymała i wodoodporna tkanina. Dzięki niej mufki do wózków nie niszczą się i nie przepuszczają wilgoci, idealnie ochraniając ręce. Zapewniają wysoki komfort cieplny, w stu procentach chroniąc ręce przed chłodem.

Jak zamontować mufkę na wózku?

Kolejną zaletą oferowanych przez nas mufek do wózków jest łatwość ich montażu na każdym rodzaju wózka. Wystarczy zapiąć je na rączce wózka za pomocą odpowiednich guziczków. Niektóre modele oferowanych przez nasz mufek posiadają stylowe, puszyste i miękkie, dopinane futerko. Można je odpiąć w każdym momencie. Po bokach mufki zapinane są na dyskretne suwaczki, natomiast w górnej części posiadają wygodną kieszonkę, także zapinaną na zamek. Dzięki łatwemu montażowi mufek na wózku ochraniacze są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Gwarantują bezpieczeństwo twojemu dziecku, gdyż w każdej chwili można z nich wyjąć ręce, jeśli planowana czynność wymaga precyzji. Mufki stabilnie i mocno przyczepione do wózka nie spadną oraz się nie zabrudzą. Ręce rodzica nie przemarzną i nie będą sztywne, dzięki czemu będzie on mógł w razie potrzeby szybko i swobodnie wyjąć dziecko z wózka.

Do mufki do wózka można dobrać pozostałe akcesoria, tworząc estetyczny komplet. Sprawią one, że wózek stanie się bardziej funkcjonalny, elegancki i wyjątkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *