Bez kategorii

Organizer do wózka ułatwi Ci życie. Bałaganie żegnaj!

organizer do wózka

Każde wyjście z małym dzieckiem w wózku wiąże się z koniecznością zabrania ze sobą niezliczonej liczby akcesoriów. Oczywiście można podjąć próbę spakowania wszystkiego do zwykłej torby, jednak musimy się wtedy liczyć z nie lada bałaganem ? smoczek może zaczepić się o klucze, butelka z wodą wpadnie na sam dół i się otworzy, a pokruszone herbatniki zaśmiecą resztę wyposażenia. Harmider okazuje się problematyczny również z tego względu, że szukanie chusteczek lub ukochanej zabawki maluszka jest niesamowicie ciężkie przy jednoczesnym prowadzeniu wózka. Aby ułatwić sobie życie w tego typu sytuacjach, wózek powinien zostać zaopatrzony w praktyczny i pojemny organizer. Żegnajcie zagubione rzeczy, których nie jesteśmy w stanie znaleźć na czas! Żegnajcie nieporządku i całkowicie zbędny stresie! Witaj świadomości, że możemy w każdej chwili wyjść z dzieckiem na spacer, mając pod ręką cały niezbędny ekwipunek.

Co powinno zmieścić się w organizerze do wózka?

Przedmioty, które mogą się przydać podczas spacerowania z maluszkiem w wózku, zależą od wielu czynników ? np. na jak długą przechadzkę się wybieramy, gdzie idziemy, jaka panuje pogoda ? choć niektóre z nich są uniwersalnie wskazane. Kocyk czy ubranko na zmianę to zaledwie podstawa bagażu. Przede wszystkim musimy pamiętać o akcesoriach do przewijania pociechy: pieluszkach, mokrych chusteczkach, chusteczkach jednorazowych, podkładzie, ręczniczku do wycierania i kremie na odparzenia. Warto również spakować jakieś jedzenie i picie, zwłaszcza jeśli spacer nie ogranicza się jedynie do szybkiej przebieżki wokół bloku bądź domu. Przydatne mogą okazać się także ulubiona zabawka, zapasowy smoczek, czapka, folia przeciwdeszczowa na wózek i kilka innych drobiazgów. Do tego dochodzi jeszcze wszystko to, co należy do samego rodzica, czyli m.in. portfel, klucze oraz telefon. Dopiero po takiej liście ekwipunku widać, że pojemny organizer do wózka to absolutny must have dziecięcej wyprawki.

Cechy dobrego organizera do wózka

Oferowane przez sklep Makaszka organizery do wózków w odróżnieniu od prostych toreb składają się z kilku poręcznych przegródek, które pozwalają wygodnie posortować przedmioty, a wykonanie ich z wytrzymałej, wodoodpornej tkaniny chroni zawartość przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Organizer mocuje się do wózka za pomocą solidnych zaczepów, choć dzięki zastosowaniu regulowanego paska na ramię może także z powodzeniem służyć jako efektowna torebka. Jest to przydatne nie tylko wtedy, gdy musimy wziąć pociechę na ręce i gdzieś z nią pójść, ale też w sytuacji, gdy chcemy zabrać ekwipunek tam, gdzie akurat tego potrzebujemy (np. do łazienki czy pokoju dziecka). Podczas zakupu organizera warto wziąć pod uwagę barwę wózka, aby wspólnie tworzyły one harmonijną całość, a jeszcze lepiej będzie, jeśli skusimy się na komplet wyposażenia spośród dostępnych w naszym sklepie online wzorów ? doskonale będzie prezentować się połączenie organizera z wkładką do wózka i osłonką na pałąk.