Bez kategorii

Pianka memory – prawdziwy hit wśród wkładek do wózka.

Makaszka Wkladka Do Wozka MEMORY Velvet 27 E1643634586487

Istnieje wiele rodzajów i modeli wkładek do wózka, wyprodukowanych z różnych materiałów. Jeśli jednak zależy ci na połączeniu wysokiej jakości z funkcjonalnością oraz estetyką, wybierz oferowaną przez nas wkładkę memory. Wszystko, co warto o niej wiedzieć znajdziesz w naszym wpisie.

Z jakich materiałów wyprodukowana jest wkładka memory?

Oferowana przez nas wkładka memory wyprodukowana została z materiałów antyalergicznych, nieszkodzących twojemu maluszkowi. Wypełniona jest miękką, oddychającą gąbką, która została wszyta do tkanin zewnętrznych. Dzięki temu wypełnienie nie przemieszcza się w trakcie prania i użytkowania. Gąbka ponadto zachowuje pamięć kształtu ciała dziecka, w pełni się do niego dostosowując. Materiały zewnętrzne użyte do stworzenia wkładki memory to:

miękki Velvet,
stuprocentowa bawełna.

Tkanina Velvet jest delikatna, miła w dotyku, a zarazem niezwykle wytrzymała. Tkana jest metodą podwójnego splotu z bardzo cienkich nitek poliestrowych.

Jakie są zalety pianki memory?

Wkładka memory stanowi idealny wkład do wózka twojego maluszka z wielu powodów. Przede wszystkim posiada ona otwartą i przewiewną strukturę, dzięki której wilgoć wyparowuje. Dlatego też dziecko ma zapewniony odpowiedni komfort cieplny w chłodne dni, a podczas upałów nie grożą mu odparzenia. Pianka bowiem chroni delikatną skórę maluszka przed twardym i sztucznym obiciem wózka. Co więcej, pianka jest bardzo miękka, przez co nie uciska dziecka, tylko dopasowuje się do budowy jego ciała. Kolejnymi zaletami oferowanej przez nas wkładki do wózka jest fakt, iż chroni ona wózek przed zabrudzeniami, jest niezwykle estetyczna i funkcjonalna. Posiada bowiem osiem otworów na pięciopunktowe pasy, dzięki czemu pasuje niemalże do każdego wózka. Ma także właściwości prozdrowotne oraz jest idealna dla maluszków z zespołem napięcia mięśniowego. Przeznaczona jest dla dzieci od pół roku do trzech lat, doskonale będzie się sprawdzać przez cały okres jej użytkowania. Zamiast zatem wybierać zwykłe, często nieatrakcyjne wizualnie wkładki do wózka, zdecyduj się na oferowaną przez nas piankę memory! Stwórz bajeczny zestaw dla twojego maluszka, dobierając do niej poduszkę „Motylek” oraz osłonki na pasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *