POŚCIELE

Pościel z wypełnieniem

Pościel z wypełnieniem jest odpowiedzią na potrzeby klientów poszukujących przyjemnego w dotyku, antyalergicznego i lekkiego, choć ciepłego okrycia na czas spania lub relaksu dla siebie i swoich bliskich. Przygotowaliśmy duży wybór kompletów pościeli składających się z poduszki i kołdry w oryginalnych i estetycznych wzorach oraz wielu rozmiarach pasujących na łóżka dla dzieci i dorosłych.

Pościel dziecięca z wypełnieniem łatwa w utrzymaniu w czystości

W trosce o komfort i dobry sen naszych klientów przygotowaliśmy pościele z najwyższej jakości materiałów posiadających certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I. Komplety pościeli wykonane są obustronnie z bawełny i wypełnione antyalergiczną i lekką włókniną silikonową. Wszyte wypełnienie umożliwia pranie jej w całości, co daje gwarancję zachowania maksimum higieniczności. Pościel dziecięca z wypełnieniem obejmuje komplety dla niemowląt i dzieci do 3 lat z płaską poduszką, pościel „L” dla dzieci od 3 do 7 lat z puszystą poduszką, a także komplety pościeli „XL” dla starszych dzieci i dorosłych.

Pościel z wypełnieniem "S"

Cieplutki komplet pościeli z wszytym wypełnieniem, doskonały do kołyski, łóżeczka i na popołudniową drzemkę. Poduszka jest płaska i wygodna, a kołderka mięciutka i puszysta. Pościel ma wszyte wypełnienie, pierze się ją w całości daje to poczucie 100% czystości. Pierzemy cała pościel, a nie tylko jej wierzchnią część, co jest idealnym rozwiązaniem szczególnie dla alergików.

Pościel z wypełnieniem "M"

Cieplutki komplet pościeli z wszytym wypełnieniem, doskonały do łóżeczka, na popołudniową drzemkę, do przedszkola. Poduszka jest płaska i wygodna, a kołderka mięciutka i puszysta. Pościel ma wszyte wypełnienie, pierze się ją w całości daje to poczucie 100% czystości. Pierzemy cała pościel, a nie tylko jej wierzchnią część, co jest idealnym rozwiązaniem szczególnie dla alergików.

Pościel z wypełnieniem "L"

Cieplutki komplet pościeli z wszytym wypełnieniem idealny do łóżeczka Przedszkolaka. Jest to rozmiar odpowiedni dla dzieci którym kołderka niemowlęca jest za mała, a duża, dorosła pościel za duża. Podusia w komplecie jest puszysta, a nie płaska, jak dla maluszka.

Pościel z wypełnieniem "XL"

Cieplutki komplet pościeli z wszytym wypełnieniem. Poduszka i kołderka są mięciutkie i puszyste. Pościel ma wszyte wypełnienie, pierze się ją w całości daje to poczucie 100% czystości. Pierzemy cała pościel, a nie tylko jej wierzchnią część, co jest idealnym rozwiązaniem szczególnie dla alergików.