Bez kategorii

Śpiworki do gondoli. Przegląd trendów

śpiworek

Spacery są niezwykle ważne dla zdrowia oraz prawidłowego rozwoju dziecka. Przede wszystkim pozwalają one maluszkowi odpowiednio się dotlenić oraz przyswoić witaminę D, którą czerpie się ze słońca. Gdy pociecha zacznie rosnąć, kontakt z naturą będzie również świetnym treningiem dla jej zmysłów. Ponadto spacer z dzieckiem to dobry moment na zacieśnienie więzi. Warto jednak podkreślić, że podczas tej aktywności należy zadbać o komfort cieplny maluszka. Pomogą w tym śpiworki do gondoli. Jaki model będzie odpowiedni dla pociechy, a przy tym modny?

Funkcjonalność i dopasowanie do dziecka ? podstawowe kryteria wyboru śpiworka

Obecnie modne są produkty ładne, a przy tym ? funkcjonalne i zapewniające wygodę zarówno dziecku, jak i jego opiekunom. Aby tak było, musimy znaleźć model odpowiedni dla naszej pociechy. Możemy wybrać m.in. śpiworek do gondoli stworzony dla dzieci od pierwszego dnia życia, jak i ten powstający z myślą o nieco starszych, kilkunastomiesięcznych maluszkach. Różnią się one przede wszystkim wielkością.

Popularność zyskały śpiworki wyposażone w dodatkowe ściągacze, dzięki którym zabezpieczymy główkę oraz rączki pociechy przed zimnem i wiatrem. Wybierając taki produkt, nie musimy również ubierać dziecku kurteczki. Warto też zwrócić uwagę na warianty umożliwiające dopięcie dolnej części, co pozwala na wystawienie nóżek, np. jeżeli maluch wcześniej pobrudził buciki. Ważny jest także materiał, z którego wykonano śpiworek. Dobrze, jeśli będzie wodoodporny i pozwoli skórze oddychać.

Najmodniejsze śpiworki do gondoli

Ważną kwestię dla wielu rodziców stanowi wygląd śpiworka do gondoli. Modne są obecnie warianty w stonowanych kolorach, kojarzonych z naturą. Warto też zwrócić uwagę na warianty z odpinanym futerkiem, które również wpisują się w obecne trendy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *