ŚPIWORKI DO SPANIA

Śpiworek do spania jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej kołdry. Jego największą zaletą jest to, że dziecko podczas snu nie marznie i odkopuje się z niego ? jego konstrukcja przypomina śpioszki bez rękawków, połączone na dole, które wyglądają jak śpiwór z szeroką przestrzenią na nóżki. Śpiworki są najczęściej odpinane lub rozsuwane od pach w dół, co pozwala na wygodne zakładanie i zdejmowanie oraz zmianę pieluszki. Nie wymagają zdejmowania do nocnego karmienia dziecka. Makaszka projektując śpiworki, przykłada ogromną wagę do detali wykroju ? wyprofilowana górna część nie zsuwa się i nie uwiera delikatnego ciałka malucha, a dolna pozwala na nieskrępowane ruchy nóżek. Bawełniana tkanina z certyfikatami wypełniona została antyalergiczną, lekką włókniną. Takie akcesoria do snu można zestawić kolorystycznie z poduszką motylkiem lub pieluszkami bambusowymi, tworząc przez to piękny upominek dla dziecka z okazji urodzin, jako element wyprawki dla malucha lub jako praktyczny prezent na baby shower. Śpiworki przeznaczone są do kołysek, łóżeczek i koszy Mojżesza.

Kiedy dziecko może spać w śpiworku?

Chociaż śpiworki do snu są jednym z wygodniejszych rozwiązań zapewniających dzieciom spokojny sen, na początku warto usypiać maluszka w bambusowym otulaczu lub rożku do spania. Ręcznie szyte otulacze i rożki pozwalają na delikatnie owinięcie noworodków i niemowląt, przypominając im warunki panujące w brzuchu mamy, gdzie miały ograniczone możliwości ruchu rączek i nóżek. Po mniej więcej 3 miesiącach, kiedy dziecko jest już oswojone z otaczającą go przestrzenią, można powoli przestawiać niemowlę do zasypiania w śpiworku. W zależności od wzrostu dziecka śpiworek może posłużyć nawet dwulatkowi.

Śpiworek z nogawkami

Cieplutki i wygodny śpiworek do spania z nogawkami. Śpiworek w przedniej części posiada suwak, który można rozpiąć przez całą długość, dzięki czemu łatwo się go ubiera i zdejmuje. Wyprofilowanie pod paszkami sprawia, że dla dziecka śpiworek jest wygodny jak piżamka i nie zsuwa się nawet gdy trzymamy dziecko na rękach.

Śpiworek z nogawkami Light

Cieniutki i wygodny śpiworek do spania z nogawkami. Śpiworek w przedniej części posiada suwak, który można rozpiąć przez całą długość, dzięki czemu łatwo się go ubiera i zdejmuje. Wyprofilowanie pod paszkami sprawia, że dla dziecka śpiworek jest wygodny jak piżamka i nie zsuwa się nawet gdy trzymamy dziecko na rękach. Śpiworek jest skonstruowany tak, by zapewnić dziecku maksimum wygody podczas snu i porannych harców.

Śpiworek dla niemowlaka

Cieplutki i wygodny śpiworek do spania z mięciutkiego jerseyu na ramionkach zapinany na malutkie plastikowe napki, które są bardzo wygodne i bezpieczne. Śpiworek posiada suwak, który można rozpiąć od paszki aż do przeciwległego boku i na odwrót. Dzięki czemu łatwo się go ubiera zdejmuje, a także można przewinąć Maluszka bez zdejmowania śpiworka. Dół śpiworka jest tak szeroki, że Maluch może swobodnie wierzgać nóżkami.

Pierwsze ubranko

Wygodne pierwsze ubranko uszyte z mięciutkiej dzianiny w 100% bawełnianej. Łatwo się je ubiera, a dzięki szerokiemu otworowi w dolnej części łatwo można zmienić pieluszkę nie rozbierając maluszka. Ubranko idealne na pierwsze miesiące życia, odpowiada rozmiarom 56/62. Totalny ?Must have? w szafie każdego maluszka!