Cena

  świece

  Świeca zapachowa – Mango

  119,00
  Świeca Makaszka wykonana ręcznie z ekologicznego wosku sojowego, który jest biodegradowalny i nie wydziela toksyn, dzięki czemu jest przyjazny i bezpieczny. Święcę można używać w domu, w którym są dzieci. Świeca wydziela niezwykle przyjemny aromat, jest w całości wykonana ręcznie w Polsce w małej rzemieślniczej pracowni z ogromną pasją, najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników i odpowiednich technik wykonania wyróżniają się wysoką jakością oraz lepszymi cechami użytkowymi - świece stworzone na bazie naturalnego wosku palą się o wiele dłużej i wydzielają bardziej intensywny zapach. Świeca zapachowa Mango, to niezapomniana podróż w dalekie kraje, gdzie równikowe słońce otula Cię przyjemnym ciepłem a delikatny powiew wiatru muska Twoje włosy. Ten zapach powoli Ci na głęboki relaks i chwilę zapomnienia. Nuty zapachowe: Nuty głowy: mango, papaja Nuty serca: jabłko, malina Nuty bazy: piżmo, zielone liście Świeca Makaszka doskonale sprawdza się w formie stylowego prezentu dla naszych przyjaciół, na każdą miłą okazję.

  Świeca zapachowa – Jabłko w cieście

  119,00
  Świeca Makaszka wykonana ręcznie z ekologicznego wosku sojowego, który jest biodegradowalny i nie wydziela toksyn, dzięki czemu jest przyjazny i bezpieczny. Święcę można używać w domu, w którym są dzieci. Świeca wydziela niezwykle przyjemny aromat, jest w całości wykonana ręcznie w Polsce w małej rzemieślniczej pracowni z ogromną pasją, najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników i odpowiednich technik wykonania wyróżniają się wysoką jakością oraz lepszymi cechami użytkowymi - świece stworzone na bazie naturalnego wosku palą się o wiele dłużej i wydzielają bardziej intensywny zapach. Świeca zapachowa Jabłko w cieście przywołuje wspomnienia ciepłego rodzinnego domu, w którym pachnie cudownym ciastem z jabłkami. Wyczuwalny jest w niej aromat wanilii i przypraw korzennych. Nuty zapachowe: Nuty głowy: jabłko Nuty serca: cynamon, brązowy cukier Nuty bazy: wanilia, karmel, tonka Świeca Makaszka doskonale sprawdza się w formie stylowego prezentu dla naszych przyjaciół, na każdą miłą okazję.

  Świeca zapachowa – Pink?!

  119,00
  Świeca Makaszka wykonana ręcznie z ekologicznego wosku sojowego, który jest biodegradowalny i nie wydziela toksyn, dzięki czemu jest przyjazny i bezpieczny. Święcę można używać w domu, w którym są dzieci. Świeca wydziela niezwykle przyjemny aromat, jest w całości wykonana ręcznie w Polsce w małej rzemieślniczej pracowni z ogromną pasją, najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników i odpowiednich technik wykonania wyróżniają się wysoką jakością oraz lepszymi cechami użytkowymi - świece stworzone na bazie naturalnego wosku palą się o wiele dłużej i wydzielają bardziej intensywny zapach. Świeca zapachowa Pink?! to kwintesencja kobiecości. Lekka, kwiatowa kompozycja zapachowa z różowym pieprzem przeniesie sprawi, że poczujesz rozluźnienie, chęć do rozmów i wspólnych żartów. Poniosą Cię pozytywne wibracje. Nuty zapachowe: Nuty głowy: mandarynka, czarna porzeczka, śliwka Nuty serca: goździk, lilia, róża, geranium Nuty bazy: ambra, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, różowy pieprz Świeca Makaszka doskonale sprawdza się w formie stylowego prezentu dla naszych przyjaciół, na każdą miłą okazję.