TORBY I ORGANIZERY

Torba do wózka to niezwykle przydatny i praktyczny dodatek, który pozwala na wygodne przenoszenie niezbędnych rzeczy podczas spacerów z dzieckiem. Spacer z małym dzieckiem, wyjście na zakupy czy wycieczka wakacyjna – każda z tych sytuacji wymaga pojemnego akcesoria na zabranie ze sobą najważniejszych rzeczy, a my przygotowaliśmy ofertę, która to umożliwi i to w stylowy sposób. W trosce o wygodę naszych klientów stworzyliśmy kolekcje toreb, kosmetyczek i organizerów do wózków w wielu wzorach, z wygodnymi przegródkami i kieszeniami mogącymi pomieścić jeszcze więcej niezbędnych gadżetów przy zachowaniu dobrej organizacji i porządki wewnątrz. Korzystanie z torby do wózka pozwala na swobodne poruszanie się z dzieckiem, bez potrzeby noszenia plecaka czy torebki na ramieniu. Dzięki temu ręce rodzica są wolne, co ułatwia prowadzenie wózka i opiekę nad dzieckiem. Torby do wózków mają wiele praktycznych i funkcjonalnych kieszeni i przegródek, co ułatwia organizowanie rzeczy i zapobiega bałaganowi.

Wodoodporne i pojemne torby do wózków

Torby do wózków dostępne w ofercie Makaszki są ręcznie szyte w Polsce. Powstają z materiałów najwyższej jakości – zapewniających wytrzymałość, odporność na zabrudzenia oraz utrzymanie kształtu nawet podczas intensywnego użytkowania. Torby do wózków są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można dobrać odpowiednią dla danego wózka i potrzeb. Oferta toreb obejmuje:

  • torby w rozmiarze L i M oraz torby miejskie, tzw. shopper bag, idealne na zakupy czy dłuższy wyjazd, sprawdzą się także przy starszych dzieciach – które przestały już korzystać ze spacerówek;
  • organizery, w tym organizery na wózek wyposażone w wygodne przegrody na najważniejsze akcesoria dziecięce, a także paski do organizerów,
  • kosmetyczki i usztywniane kuferki na kosmetyki,
  • nerki oraz plecaki i worki – używane nie tylko przez rodziców maluszków. Są one modowym hitem szczególnie wśród młodzieży.

Makaszkowe torby i organizery w większości wykonano z wodoodpornej skóry ekologicznej w oryginalne, estetyczne wzory. Produkty zaprojektowano tak, by wyróżniały się dużą pojemnością przy zgrabnym, subtelnym kształcie. Jednocześnie różne rozmiary kosmetyczek, toreb i organizerów można ze sobą łączyć, tworząc i praktyczne zestawy.

Torba M

Duża torba uszyta ze skóry ekologicznej odpornej na działanie wody, ścieranie i promieniowanie UV. Środek wykonany z nieprzemakalnej podszewki, odpornej na zabrudzenia. Idealna do użytku codziennego, zwłaszcza dla osób, które lubią wyraźne i graficzne dodatki. Fantastyczna dla kobiet, które cenią sobie elegancję połączoną z praktycznością.

Torba L

Duża torba uszyta ze skóry ekologicznej odpornej na działanie wody, ścieranie i promieniowanie UV. Środek wykonany z nieprzemakalnej podszewki, odpornej na zabrudzenia. Idealna do użytku codziennego, zwłaszcza dla osób, które lubią wyraźne i graficzne dodatki. Fantastyczna dla kobiet, które cenią sobie elegancję połączoną z praktycznością.

Organizer

Elegancki i bardzo pojemny organizer na wózek stworzony z myślą o potrzebach mam i dzieci. Organizer na wózek uszyty ze skóry ekologicznej odpornej na działanie wody, ścieranie i promieniowanie UV. Środek wykonany z nieprzemakalnej podszewki, odpornej na zabrudzenia. Idealny do użytku codziennego, zwłaszcza dla osób, które lubią wyraźne i graficzne dodatki. Fantastyczna dla kobiet, które cenią sobie elegancję połączoną z praktycznością.

Organizer wodoodporny

Wodoodporny organizer do wózka z trzema poręcznymi kieszonkami, dwie po zewnętrznej stronie, trzecia wewnątrz idealna na butelkę. Organizer mimo niewielkich rozmiarów pomieści kosmetyki, pieluszkę, zapasowe ubranko, telefon, portfel i wszystko, to co potrzebne na spacerze.

Shopper Bag

Shopper Bag w dużym rozmiarze dla nastolatki lub dorosłej miłośniczki Makaszki. Wykonana z tkaniny wodoodpornej, idealna do użytku codziennego, zwłaszcza dla osób, które lubią wyraźne i graficzne dodatki. Idealna dla mam, kobiet, które nie lubią chodzić obładowane siatkami, świetna na plażę, lub piknik.

Torba Weekendowa

Duża torba uszyta z tkaniny odpornej na działanie wody, ścieranie i promieniowanie UV. Środek wykonany z nieprzemakalnej podszewki, odpornej na zabrudzenia. Idealna na weekendowy wyjazd, jako bagaż kabinowy do samolotu, bagaż podręczny dla całej rodziny, torba do szpitala, czy torba na basen i siłownię. Fantastyczna dla osób, które cenią sobie elegancję połączoną z praktycznością.

Kosmetyczka - Kuferek wodoodporny

Kosmetyczka/kuferek na drobiazgi, skarby, na kosmetyki, brudną pieluszkę, buty, mokre ubranka i na wszystko, co tylko masz ochotę w nią zapakować :) Dla małych i dużych miłośników Makaszki - idealna na basen, podróż, do przedszkola, spacer czy wakacje. Mieści się w torbie, walizce i w ręce, ma długie ucho, za które można złapać, lub powiesić ją np. na rączce wózka.

Kosmetyczka wodoodporna

Kosmetyczka/saszetka na drobiazgi, skarby, na kosmetyki, brudną pieluszkę, buty, mokre ubranka i na wszystko, co tylko masz ochotę w nią zapakować :) Dla małych i dużych miłośników Makaszki - idealna na basen, podróż, do przedszkola, spacer czy wakacje. Mieści się w torbie, walizce i w ręce, ma długie ucho, za które można złapać, lub powiesić ją np. na rączce wózka.

Nerka

Wodoodporna saszetka do założenia w pasie i nie tylko, zapinana na zamek, z małą, poręczną kieszonką na zewnątrz. Nerka mimo niewielkich rozmiarów pomieści telefon, klucze i kilka najpotrzebniejszych drobiazgów, które musisz mieć zawsze pod ręką. Idealna do użytku codziennego, zwłaszcza na spacerze z dzieckiem, kiedy musisz mieć "wolne ręce", na rower, wakacyjny wyjazd, na lotnisku i w każdej dowolnej sytuacji kiedy tylko chcesz...

Plecak/worek

Dla małych i dużych miłośników Makaszki - idealny do szkoły, przedszkola, na wycieczki i basen. Uwielbiany przez nastolatki, jako plecak na każdą okazję. Może również służyć jako worek na drobne zabawki i być ozdobnym elementem dziecięcego pokoju. Długie bawełniane sznurki pozwalają stosować worek jako plecak zarówno dla dziecka, jak i dla mamy. Długość sznurka można regulować związując go na końcach, dzięki czemu już przedszkolak może nosić plecak swobodnie.