Cztery rzeczy, których nie może zabraknąć w torbie do wózka

Wybierając się z dzieckiem nawet na krótki spacer, musimy być przygotowane na każdą ewentualność, dlatego torba do wózka powinna być na tyle pojemna, aby zmieściły się w niej wszystkie niezbędne akcesoria. Ważna jest także sama torba.

Oferowane przez nas torebki w dwóch rozmiarach, L i M, wyprodukowane zostały ze skóry ekologicznej, odpornej na wilgoć, ścieranie oraz szkodliwe promieniowanie UV. Ich środek wykonany został z nieprzemakalnej podszewki, odpornej dodatkowo na zabrudzenia. Torbę zamyka się na zamek, podobnie jak jej dwie wewnętrzne, obszerne kieszenie. W środku mamy znajdą również kieszeń na butelkę oraz komplet mniejszych kieszonek na drobiazgi. Dzięki bocznym zatrzaskom łatwo można zmniejszyć szerokość torby, a dzięki dwóm solidnym zaczepom do wózka bez problemu da się ją zamontować. A co powinno się w niej znaleźć?

W torbie do wózka powinny znaleźć się kosmetyki dla maluszka

W każdej torbie do wózka powinny znaleźć się kosmetyki dla maluszka oraz akcesoria higieniczne, takie jak pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżające, przewijak turystyczny, krem na odparzenia, zasypka i krem nawilżający. Aby zachować porządek w torebce, drobne kosmetyki warto schować w wodoodpornej kosmetyczce.

W naszej ofercie mamy znajdą poręczną i estetyczną, dwuwarstwową, kosmetyczkę, wykonaną z poliestru. Jest wodoodporna, nie spiera się i nie traci swoich właściwości na skutek upływu czasu. Po wewnętrznej stronie podszyta została impregnowaną podszewką. Nasze kosmetyczki są szyte ręcznie, dzięki czemu zachowują swój niepowtarzalny styl i są bardzo estetyczne.

Nie zapomnij zapakować do torby ubrania na przebranie

Kolejną rzeczą, której nie może zabraknąć w torbie do wózka, jest dodatkowe ubranie dla naszej pociechy, służące do przebrania się. Dzięki temu unikniemy stresującej sytuacji, gdy dziecko pobrudzi się jedzeniem, obleje soczkiem lub poplami ubranie w trakcie zabawy. Dlatego też nie warto ograniczać się na przykład tylko do koszulki ? lepiej spakować do torby dodatkowy komplet ubrania, składający się ze:

spodenek,
skarpetek,
body lub koszulki,
bluzy albo sweterka.

Zapasowy komplet ubranka przyda się także, gdy pogoda nagle się zmieni. Dlatego nie zapomnij o spakowaniu dodatkowego kocyka oraz osłony przeciwdeszczowej na wózek.

Gdy dziecko dopadnie mały głód?

Nasze torby do wózka posiadają niezwykle przydatne kieszonki na butelkę na mleko oraz zestaw małych kieszonek na ulubione smakołyki dziecka, których nie może zabraknąć podczas spaceru. Zamiast mleka, starszym dzieciom wziąć można wodę, sok lub ciepłą herbatę. Chrupki kukurydziane, herbatniki, biszkopty i jogurty w tubkach doskonale zaspokoją dziecięcy głód, a nasza pociecha będzie znowu mogła oddać się beztroskiej zabawie.

Pluszak w torbie to podstawa!

Każda mama wie, jak ważny w torbie do wózka jest? ulubiony pluszak. Ukoi on dziecięce łzy lub będzie pretekstem do zabawy, dlatego nie może go zabraknąć. Nieodzowny okaże się także smoczek oraz zabawka, wydająca różne dźwięki po to na przykład, aby odwrócić uwagę dziecka od niepokojącej sytuacji czy nagłego, nieprzyjemnego i niespodziewanego widoku. Ukochany pluszak pomoże zmęczonemu szkrabowi zasnąć, a grzechotka rozbawi, gdy maluch stanie się markotny.

Pamiętaj, że od tego, czy w torbie do wózka skompletujesz wszystkie niezbędne akcesoria, zależy czy spacer z pociechą będzie udany. Dlatego warto zawczasu przygotować odpowiednie wyposażenie.