Bez kategorii

Komfortowy sen. Jak wybrać kołdrę i poduszkę dla dziecka?

Makaszka Posciel Z Wypelnieniem 358 E1643633587980

Skompletowanie odpowiedniej kołdry i poduszki dla dziecka nie należy do najprostszych zadań. Nie tylko powinny one współgrać ze sobą kolorystycznie, lecz również powinny być przyjemne w dotyku i przyjazne dla maluszka. Dlatego, zamiast kupować oba te elementy oddzielne, wybierz oferowany przez nas zestaw, składający się z kołderki oraz poduszki, stworzonych specjalnie z myślą o noworodkach. Więcej o nim w naszym wpisie.

Z jakich tkanin szyty jest oferowany przez nas komplet pościeli dla dzieci?

Oferowany przez nas komplet pościeli, składający się z dziecięcej kołdry oraz poduszki, uszyty został wyłącznie z tkanin, przyjaznych dziecku. Z wierzchu utkany został ze stuprocentowej bawełny najwyższej jakości, co poświadcza Certyfikat OEKO-TEX. Wkładka natomiast wykonana została z antyalergicznej, lekkiej, oddychającej włókniny silikonowej, niezmieniającej swojej struktury podczas prania i użytkowania. Wypełnienie jest wszyte do tkanin zewnętrznych, dlatego całość nie przemieszcza się podczas użytkowania i podczas prania. Komplet można prać w pralce w temperaturze 30°C, na obrotach maksymalnych 800/min. Kołdry z poduszką nie należy prać ręcznie i nie należy ich suszyć w suszarce bębnowej.

Jakie są zalety zestawu pościelowego?

Przede wszystkim oferowany przez nas komplet pościeli jest uniwersalny; doskonale nada się zarówno do kołyski, łóżeczka, jak i na popołudniową drzemkę. Co bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju maluszka, poduszka jest płaska oraz bardzo wygodna. W celu natomiast zapewnienia dziecku jak największego komfortu kołderka została zaprojektowana tak, aby była mięciutka i puszysta. Ponadto pościel pierze się w całości, dzięki czemu masz poczucie całkowitej czystości. Ma to także ogromne znaczenie, jeśli twój maluszek ma stwierdzoną alergię. Kolory i wzory pościeli zostały starannie wybrane przez naszych projektantów, a kołderkę oraz poduszkę można skompletować z innymi naszymi produktami tworząc baśniową aranżację pokoju twojej pociechy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *